شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی بومیتا

قوانین عمومی سایت بومیتا

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات بومیتا به دقت ملاحظه فرمایید.

  • قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های بومیتا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

  • تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات بومیتا اقدام کند.

همچنین کاربرانی که قصد خرید عمده از سایت را داشته باشند قبل از هرگونه اقدام با شماره های مندرج در سایت یا در قسمت چت واتس آپ درخواست خود را مطرح نموده و از موجود بودن کالا در کشور های خارجی اطمینان حاصل نمایید.

  • کالاهای موجود در وب سایت 

محصولات ارایه شده در وب‌سایت توسط بومیتا عرضه می‌شود که به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند.

  • ارتباطات الکترونیکی

راه های ارتباطی با بومیتااز طریق شبکه های اجتماعی و تلفن های شرکت ، و ایمیل های شرکت انجام می پذیرد.

  • سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

بومیتا  به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.itarvand.com و یا ارسال پیام به لینک موجود در وبسایت است.در صورتی که مشتریان قصد ارتباط با ما را داشته باشند میتوانند از صفحه ارتباط با ما استفاده نمایند.در صورتی که بومیتا قصد برقراری ارتباط  با مشتریان را داشته باشد از شماره تماسهای موجود در صفحه ارتباط با ما ، با مشتریان تماس گرفته میگیرد و هیچ ‏گاه با شماره های دیگر با شما تماس نمی‏‌گیرد.

  • ثبت، پردازش و ارسال سفارش

– روز کاری به معنی روز شنبه تا چهار شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی و رسمی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

– کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت بومیتا کد سفارش 4 رقمی تعلق میگیرد و مشتریان  به وسیله آن میتوانند با مراجعه به صفحه پیگیری سفارش ها،سفارش خود را پیگیری نمایند.بومیتا همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در بومیتا به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای بومیتا محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.

– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

– بومیتا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای بومیتا محفوظ است.

– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت بومیتا، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای بومیتا محفوظ است. همکاران ما در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت بومیتا می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد،بومیتا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

– بومیتا تمام سفارشهای مشتریان را از طریق پست پیشتاز یا شرکت تیپاکس ارسال می نماید .البته لازم به ذکر است در صورت در خواست مشتری و قبول کردن مسئولیت ارسال بار به صورت هوایی و باربری مشتری باید یک در خواست در بخش تیکت های سایت بومیتا ثبت نماید و تمامی مسئولیت ارسال بار را بپذیرد.بومیتا